RIEČKY ☆

Rekreačné zariadenie RIEČKY sa nachádza v Kľakovskej doline, v dedinke Župkov, ktorá je vzdialená 6 km od mesta Žarnovica na trase Žarnovica-Partizánske. V obci žije asi 750 obyvateľov. K areálu Riečky pribudla viacúčelová budova, v ktorej je už v prevádzke predajňa VEČIERKA a kaderníctvo. Na jar 2012 bude sprevádzkované aj poschodie s apartmánmi. Vo vzdialenosti 500 m od areálu RIEČKY sa nachádza rímskokatolícky kostol a zastávka autobusu.

V uzavretom areáli RIEČKY je veľa možností ako tráviť voľný čas. Športovo sa vyžiť či relaxovať pri bazéne na terase s bufetom. V areáli je vybudovaný tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal, záhradný šach, priestor pre futbal, detské ihrisko - preliezky, kolotoč, pieskovisko so šúchalkou, bazén o hĺbke 1,2 m so šúchalkou, sauna a táborové posedenie pri altánku. Na terase sa nachádza biliardový a ping-pongový stôl. Taktiež je možné zajazdiť si na koňoch, či chytať ryby v Kľakovskom potoku.

Rekreačné zariadenie RIEČKY ponúka možnosť sezónneho ubytovania v piatich chatkách 5 a 6 miestnych, v ktorých sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa, WC, sprcha. Na celoročnú prevádzku ponúkame nadštandartne vybavenú chatu s terasou pre 12 ľudí, ktorá si získa rekreantov romantickým posedením pri krbe v obývacej izbe.

Stravovanie a príjemné posedenie ponúka štýlová KOLIBA, ktorej služby môžete využiť pri rôznych rodinných oslavách, svadbách a zábave.

OBSADENOSŤ CHÁT ☆